קונים בקיץ – קמפינג

קמפינג

אוהל

כשאתם רוכשים אוהל באמזון, עליכם לשים לב ולעשות השוואה בין שורה של פרמטרים:

גודל האוהל – שימו לב שהמוכרים מציינים לכמה אנשים הוא נועד. אתם לא רוצים לבלות את זמנכם בצפיפות מרגיזה.

קלות ההקמה והנשיאה – האם האוהל מגיע עם הוראות הפעלה פשוטות. האם קל להקימו בשטח, או שתבזבזו על כך יום שלם תוך כדי מריבות נוסח הישרדות.

אוורור – כמה חלונות אוורור יש באוהל. זה חשוב במיוחד לימים חמים שבהם השהות באוהל עלולה להפוך לסיוט. מנגד, הוא צריך לאפשר גם פרטיות.

עמידות למים – האם האוהל שלכם מוגן מפני מים וגשם מלמעלה וגם מלמטה. 

קרני UV – האם האוהל מומלץ לשימוש על חוף הים עם הגנת UV, או שהוא מומלץ לשטח.

שק שינה

כך תשוו בין שקי שינה, שהם ממש ממש לא אותו דבר. גם אם הם נראים כך מבחוץ.

עונות השנה – שקי שינה שונים עשויים להתאים רק לחלק מעונות השנה. זה תלוי במידת הבידוד והחימום של החומר ממנו הם עשויים ועוביו. שימו לב מה מצוין על המוצר.

קומפקטיות ומשקל – בדקו את משקלם של השקים. כמו כן, את האופן בוא הם נארזים מחדש. כמה קל יהיה לקפל אותם לאריזה המקורית.

גודל – האם מבנה שק השינה צר, האם הוא מתאים לשניים. האם יהיה לכם מספיק מרווח לתנועה בתוכו. אתם לא רוצים לסבול בתוך מיטת סדום בשטח. 

עמידות למים – בדקו האם ועד כמה עמיד השק שינה למים. גם כהגנה בימים גשומים וגם כדי שלא יירטב מכל בקבוק מים שלא נסגר עד הסוף ויהפוך לבלתי שמיש.

איכות הרוכסנים – על תפסחו על החלק הזה. קראו המלצות גולשים אם צריך. אתם ממש לא רוצים שהרוכסנים יתקעו בבד. פתיחה וסגירה של השק צריכה להיות ממש נוחה וקלה. לא מאבק.

ציוד נילווה

ציוד שרצוי שיהיה לכם בעת יציאה לקמפינג בשטח. החיים בחוץ יכולים להיות הרבה יותר נוחים. זה כולל תאורת לילה, מטען סולרי לנייד המשמש גם בפנס, מחצלות או כריות ועוד.

מחצלת וכרית שינה

פנסי השרדות

פנס ומטען סולרי לסמארטפון

ערכת בישול לקמפינג

מבער על בסיס אלכוהול

קטגוריות נוספות

קונים בקיץ – קמפינג

קונים בקיץ – קמפינג

קמפינג אוהל כשאתם רוכשים אוהל באמזון, עליכם לשים לב ולעשות השוואה בין שורה של פרמטרים: גודל האוהל – שימו לב שהמוכרים מציינים לכמה אנשים הוא נועד. אתם לא רוצים לבלות

קונים בקיץ – אקססוריז

קונים בקיץ – אקססוריז

אקססוריז – נעלי מים, כפכפים, משקפי שמש נעלי מים נעליים המיועדות לשימוש במים. לשחייה, גלישה, והליכה בתוך מים. מתייבשות במהירות, קלות, נוחות ומגינות על כפות הרגליים. שימו לב לדגמים המיועדים

קונים בקיץ – ילדים – חופש גדול

קונים בקיץ – ילדים – חופש גדול

ילדים – בריכות ומזרקות, אביזרי מסיבות קיץ, כפכפים, משקפי שמש ועוד בריכות, אוהל, מזרקות מים כל מה שמספק לילדים מסגרת להתעסקות בקיץ. עם או בלי מים ורצוי עם. חוץ ממשחקי

קולר אילוף

קולר אילוף

כל הכלבים חמודים כשהם קטנים. מי שקונה או מאמץ גור, לא קולט באיזו מהירות הם גדלים. מה שאצל תינוק אנושי לוקח חודשים – אצל כלבים קורה בשבועות בודדים. הם מכפילים

מעניין אותך לדעת יותר על מוצר מסויים? נשמח להתעדכן

השארת תגובה